Keeping up with Kerime Pt. 1 -10

¡Hola a todos!

Mijn eerste blog update is hier,  met een toepasselijke titel (die enkel toevallig lijkt op de naam van een bepaald televisieprogramma) en veilig aangekomen op mijn bestemming ben ik er helemaal klaar voor! Ik ben van plan om tenminste eens in de week iets te bloggen. In die blogs zal ik dan wat meer op interessante of speciale dingen ingaan maar in deze eerste update wil ik graag een beeld geven van waar ik ben en hoe het is!

Vandaag wordt mijn tweede volle dag in Turrialba, mijn thuis voor de komende 6 weken. Tenminste, eigenlijk slaap ik  iets buiten het dorp op de berg die uitkijkt over het dal waar het dorp is, in de talenschool Spanish By The River. Het is een prachtig groot hostel, met een ruime keuken huiskamer en een super mooi blakon met uitzicht. Ik deel mijn slaapkamer met Elena, een Duitse studenten die hier ook vrijwilligerswerk en Spaans komt doen. De andere slaapkamer wordt gedeeld door Karin, een Nederlands meisje, en Jessica, een Amerikaanse. Het ritme van de dagen is altijd ongeveer hetzelfde; de dag begint vroeg, rond 6 uur ´sochtends, niet dat we allemaal van die ochtendmensen zijn maar dan is de temperatuur nog lekker en bovendien is de jet lag bij niemand nog echt verdwenen. ´s Ochtends zijn er lessen of je hebt vrijwilligerswerk, dan is er ´s middags tijd voor huiswerk of lessen voor degenen die ´s ochtends aan het werk waren. Rond half 5 begint het meestal te regenen dus dan blijft iedereen gezellig in de gemeenschappelijke ruimte om te koken, eten, kletsen, lezen of wat dan ook te doen. De nacht begint daarna al vroeg, rond half 8 liggen de eerste in bed en om 9 uur is niemand meer echt wakker!

Waarschijnlijk lijkt dit dagritme vreselijk braaf en saai en hoewel dat eerste wel kan kloppen is het zeker niet saai. Alles is hier namelijk zo ontzettend mooi, de natuur, de bergen, de vogels en er is gelukkig genoeg tijd om dat te verkennen. Je kunt dat gewoon op jezelf doen, maar in het weekend of op vrije middagen zijn er ook allerlei activiteiten zoals raften, een tripje naar de vulkaan, salsa lessen, of een tocht te paard naar de waterval. Dat laatste hebben Karin, Elena en ik gister middag gedaan en het was in een woord prachtig! We reden eerst door een grote koffieplantage en daarna door een stukje jungle om daarna bij de schitterende waterval te komen. Na een mooie klim over de rotsen kwamen we boven bij het diepere gedeelte voordat het water naar beneden valt, hier konden we zwemmen.

Onder het kopje foto´s zijn foto´s van gister te vinden, hierdoor krijgen jullie hopelijk iets mee van hoe mooi het hier is en geeft het even een uitweg uit het gewone, saaie leven ;) (Sorry daarvoor, ik zal proberen jullie niet meer jaloers te maken!)

Besos en tot snel,

Kerime

Access: 
Public
Supporting content on WorldSupporter
Keeping up with Kerime Pt. 2
Keeping up with Kerime Pt. 3
Keeping up with Kerime Pt. 4
Keeping up with Kerime Pt. 5
Keeping up with Kerime Pt. 6
Keeping up with Kerime Pt. 7
Keeping up with Kerime Pt. 8 - Jaguar Rescue Center in Costa Rica
Keeping up with Kerime Pt. 9
Keeping up with Kerime Pt. 10
Follow the author: KerimevO
Comments, Compliments & Kudos
Statistics