Vrijwilligerswerk of stage in het mangrove bos van Bonaire

Deze vrijwilligersorganisatie is gek van mangroves, vandaar de naam Mangrove Maniacs. Zij zetten zich in voor het behoud en herstel van de mangrovebossen van Bonaire. Dit doen ze door herbebossing, het beheren van de getijde kanalen en door de lokale bevolking te betrekken en te informeren over het belang van deze bossen.

Als vrijwilliger help je bij de diverse activiteiten rond aanplant, opkweken en beheer van mangroves en ondersteun je de aanwezige onderzoekers bij hun onderzoekswerkzaamheden.

Als stagair of onderzoeker voer je je eigen onderzoeksproject uit in het mangrove ecosysteem. Denk bijvoorbeeld aan de rol van mangrove bossen bij het afvangen van CO2, de functie van gezonde bossen voor het lokale toerisme of de visserij, of ontwikkeld eco-educatieve materialen.

Het is een kleine club met weinig middelen (maar voldoende passie voor mangroves) dus je zult creatief, zelfstandig en zelfredzaam moeten zijn.

Image

Tip category: 
Internships & Organizations
Volunteering & Projects
Supporting content or organization page:
Tijdens je vakantie op Bonaire een dagje aan de slag als vrijwilliger?
Stage of vrijwilligerswerk in de Filipijnen in marine conservation of biologie
Onderzoeksstage in Paraguay voor biologen
Concerned countries and regions
mangrove bos
Tip: type
Tip: date of posting

Image

Image

Help other WorldSupporters with additions, improvements and tips

Image

Related activities, jobs, skills, suggestions or topics
Nature and wildlife
Content access
Content access: 
Public
Statistics